Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór grzejników, kotłów oraz instalacji grzewczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczególnie polecamy system Hep2O do instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego firmy Hepworth. System Hep2O składa się z rur polibutylenowych o średnicach 15, 22 i 28 mm oraz szerokiej gamy kształtek. Jest przeznaczony do wewnętrznych instalacji wody ciepłej/zimnej, centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego, w różnego rodzaju obiektach.

Elastyczność zastosowanych rur sprawia, że mogą one być wyginane, a w konsekwencji wygodnie układane bez uciążliwości związanych ze sztywnymi sztangami. Ponadto rura Hep2O po rozwinięciu ze zwoju prostuje się.

Link do oficjalnej strony firmy Hepworth


Wykonanie połączenia polega na wciśnięciu rury w kształtkę. W rezultacie otrzymujemy pewne i szczelne połączenie bez konieczności stosowania klejów, zgrzewania czy skręcania. Połączenie daje możliowść swobodnego obrotu wokół osi.

Z kotłów polecamy Państwu kotły gazowe o sterowaniu elektronicznym firmy Saunier Duval. Cechuje je nowoczesne wzornictwo, zaawansowana elektronika oraz oszczędność energii. Kotły te są nowoczesnymi urządzeniami gazowymi z palnikiem atmosferycznym, bardzo łatwymi w obsłudze oraz w montażu. Produkowane wg. ISO 9001, dają gwarancję najwyższej jakości.

Dzięki prostej i niezawodnej automatyce dostarczają zawsze tyle emergii ile jest niezbędne w danym momencie dla celów centralnego ogrzewania lub uzyskania zadanej temperatury ciepłej wody.Kocioł wraz z płytą podłączeniową jest małą kotłownią, która może być zainstalowana na ścianie w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka, przedpokój, etc. Wysokowydajny wymiennik rurowy produkcji Saunier Duval oraz doskonałej jakości pompa firmy Grundfos zapewnia bardzo wysoką sprawność i niezawodność urządzenia. Opis parametrów technicznych kotłów znajdą Państwo w dziale "Kotły".

Kolejną, niezwykle interesującą propozycją są termostaty. Urządzenia te decydują o włączeniu lub wyłączeniu kotłów w zależności od temperatury w danym pomieszczeniu (SD 2000) lub w zależności od zaprogramowanej temperatury w ciągu doby (SD 4002) lub w ciągu tygodnia (SD 5002).

W ofercie firmy znajduje się również tygodniowy termostat zdalnie sterowany falami radiowymi o zasięgu do 50 m (SD 6000). Niezwykle istotną informacją dla użytkownika jest fakt, iż stosowanie termostatów pozwala ograniczyć zużycie gazu nawet do 20%.

Saunier Duval

Proponujemy również nowoczesne grzejniki rurkowe firmy TERMA. Są one przeznaczone do zastosowania w łazienkach, kuchniach oraz pomieszczeniach mieszkalnych. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę modeli, rozmiarów i kolorów. Polecane przez nas grzejniki objęte są ośmio letnią gwarancją. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale "Grzejniki".

 

 

Charakterystyczne cechy grzejników:

  • grzejniki są wykonane z fińskiej rury precyzyjnej
  • zastosowano technologię niewidocznych spoin
  • kompleksowe zabezpieczenie grzejnika przed korozją: śrutowanie a następnie fosforowanie
  • najwyższej jakości farby proszkowe
  • mocowanie grzejników-estetyczna konsola bez widocznych śrub dająca możliwość regulacji dystansu grzejnika od ściany
  • wysoka sprawność oraz rozwinięta powierzchnia grzejna
  • bezkonkurencyjnie wysoka wydajność przy określonych gabarytach grzejnika
  • szeroka oferta modelowa
  • 8 letnia gwarancja

Nasza bogata oferta zawiera także stalowe grzejniki płytowe COSMONOWA z Fabryki Grzejników VNH. Szczegółowy opis parametrów technicznych tych grzejników oraz dostępne typy znajdą Państwo w dziale "Grzejniki".